Terminal bez opłat do 36 m-cy!

Image

PŁATNOŚCI INTERNETOWE I MOBILNE

Image
  • Obsługa transakcji elektronicznych na Twojej stronie internetowej i mobilnej.
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa - brak konieczności przechowywania przez Ciebie numerów kart płatniczych.
  • Wysoka konwersja klienta.
  • Innowacyjność dla Ciebie i wygoda dla Twojego klienta.
  • Akceptujemy wszystkie rodzaje kart płatniczych, płatności przelewowych i Blik.
  • Brak ukrytych opłat i niespodziewanych kosztów.

Płatności online stały się ostatnio bardzo popularne. Mając świadomość tego oferujemy obsługę transakcji elektronicznych na stronie internetowej i mobilnej. Wiemy, że jeśli otworzysz swój sklep internetowy zapragniesz zadbać o wszystkie szczegóły, w tym o płatności. A jak działają e-płatności? Przeczytaj poniższy tekst.


Płatności online - jak to działa?

W przypadku sklepów internetowych, wybór odpowiedniego operatora płatności ma kluczowe znaczenie. Wszystkie transakcje na stronie internetowej angażują w proces płatności dwie osoby i dwie instytucje. Jest to więc klient dokonujący płatności odbiorca płatności czyli właściciel e-sklepu, bank emisyjny informujący o zejściu należności, a także bank przyjmujący i księgujący daną kwotę na koncie.

W większości przypadków operatorzy są zintegrowani z różnymi bankami, więc po zalogowaniu do swojego banku klient dokonujący opłaty, zobaczy już wypełnione dane do przelewu - tytuł, kwotę. Potem wystarczy, że tylko wpisze swój kod, a pieniądze będą w drodze do odbiorcy. Następnie operator dostaje od banku informację o wykonanej płatności i wysyła ją do odbiorcy. Wtedy też pieniądze są zaksięgowane i można już zacząć kompletować zamówienie. Jak zatem widzisz operator czuwa nad skróceniem procesu zakupowego i jego przyspieszeniem.

Dostarczamy rozwiązań do sklepów internetowych i dbamy o bezpieczeństwo - nie musisz przechowywać numerów kart płatniczych. Akceptujemy także wszystkie rodzaje kart płatniczych, płatności przelewowych i BLIK. Jesteśmy rzetelną firmą, dlatego nie znajdziesz u nas ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. 


Jakie metody płatności dzięki nam zrealizujesz?

Jak już wspomnieliśmy akceptujemy płatności BLIK. Jest to polski system międzybankowy oparty na sześciocyfrowych kodach generowanych w aplikacji mobilnej i bankowej. Nic dziwnego, że klienci tak często wybierają tę metodę płatności, gdyż jest ona błyskawiczna. Szybkiego przelewu dokonasz także za pomocą Pay-by-link, równie popularnego sposoby płacenia. Klient wybiera po prostu swój bank, loguje się i dokonuje opłaty. A wszystko to trwa minutę (włącznie z księgowaniem). Akceptujemy również karty płatnicze czyli kolejną metodę szybkiej płatności. Warto wspomnieć, że jest ona nie tylko błyskawiczna, ale dzięki nam staje się bardzo bezpieczna. Używanie karty płatniczej jest dzisiaj bardzo popularne, gdyż prawie każdy ją posiada.

Nie można zapomnieć o przelewie tradycyjnym, który także ma swoje zalety, ale znacznie wydłuża czas oczekiwania na akceptację opłaty i sam proces księgowania. 


Jak wygląda kwestia płatności mobilnych?

Płatności mobilne to wszystkie płatności dokonywane urządzeniami mobilnymi. Natomiast przez urządzenie mobilne rozumiemy możliwość wykonywania płatności za pomocą smartfona, tabletu czy zegarka. Urządzenia te mają specjalnie wbudowane moduły, dzięki którym mobilne płatności stają się możliwe bez konieczności używania karty kredytowej czy debetowej. Płatności mobilne dzielą się na płatności zdalne i zbliżeniowe. Pierwsze z nich obejmują płatności z wykorzystaniem telefonu. Odbywają się za pośrednictwem sms-a lub Internetu. Bardzo często stosuje się je podczas głosowań telewizyjnych. Z kolei płatności mobilne zbliżeniowe do wymiany danych wykorzystują fale radiowe. Zatem możesz płacić zbliżeniowo telefonem - wystarczy, że przysuniesz go do terminala płatniczego, a pieniądze znajdą się na rachunku właściciela sklepu.

Wiele osób wciąż obawia się płatności mobilnych. Niesłusznie. Aplikacje mobilne, za pomocą których dokonuje się przekazania pieniędzy są całkowicie bezpieczne. Posiadają zabezpieczenie w postaci zatwierdzenia transakcji odciskiem palca, mają limitowany czas na wygenerowanie kodu lub sprawdzają posiadanie urządzenia na ręce na przykład takiego jak smartwatch. 


Aplikacje mobilne do płatności mobilnych - poznaj najciekawsze!

Omówiliśmy już wcześniej aplikację mobilną BLIK, chcemy jednak dodać, że dzięki niej dokonasz także płatności za pośrednictwem telefonu z aplikacją danego banku. Aplikacja ta daje także możliwości wpłaty i wypłaty pieniędzy z bankomatu.

Jedną z ciekawszych aplikacji mobilnych jest Google Pay. Stanowi ona coś na kształt elektronicznego portfela, do którego podpina się karty płatnicze. Aplikacja ta działa na telefonach lub urządzeniach mobilnych z Androidem. Dzięki Google Pay możesz dokonywać płatności mobilnych zbliżając telefon do terminala.

Kolejną wartą uwagi aplikacją jest Apple Pay, która jest przeznaczona dla osób korzystających z systemu iOS. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhona, iPhada, Apple Watcha czy MacBooka ta aplikacja jest dla Ciebie. Do Apple Pay możesz przypisać swoje karty płatnicze, dzięki czemu szybko dokonasz transakcji w sklepach internetowych i stacjonarnych. Warto, abyś wiedział, że wszystkie transakcje są potwierdzone odciskiem palca.

To jednak nie koniec aplikacji mobilnych. Do tej pory omówiliśmy płatności internetowe i te dokonywane za pomocą smartfona. Jeśli natomiast chcesz płacić zegarkiem (na przykład smartwatchem) z pomocą przychodzi aplikacja Garmin Pay. Pozwala ona na płacenie zegarkiem na przykład na siłowni lub w klubie fitness czyli wszędzie tam gdzie raczej nie nosisz ze sobą smartfona. Jest to bardzo wygodny sposób na opłacenie wydatków, zwłaszcza, że kodu PIN używa się tylko za pierwszym razem, potem aplikacja działa automatycznie.

Jak widzisz, płatności mobilne i internetowe to świetny sposób na dokonywanie transakcji za pomocą urządzeń mobilnych lub stron internetowych. My natomiast staramy się dostarczać takich rozwiązań, aby wszystkie strony zaangażowane w płatność były zadowolone.